TESLİMAT

 

Twinsmutfak.com Kargo Süreçleri

Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde 3 farklı teslimat seçeneğimiz bulunuyor. Bunlar:

Aynı Gün Teslimat: İstanbul içi siparişlerde geçerli bir teslimat yöntemidir. Pazar günü hariç her gün 17.00’a dek bu teslimat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Aynı gün teslimat seçeneği ile verdiğiniz siparişler gün içinde talep ettiğiniz adrese teslim edilir. Aynı gün teslimat seçeneğinde teslimat ücreti ödeme sayfasında belirtilir.

Standart Kargo: Easy Mix kapsamında ürettiğimiz ürünlerin tamamını soğuk zincir ile gönderiyoruz. Bu sebeple kargolarımız her hafta Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü çıkmaktadır. Ürünler kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde teslim edilir. Kargoya verildikten sonra gün içerisinde SMS ile kargo kodu ile bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Kargo ücretleri kargonun desisine göre belirlenir. Kargo hacmi ve kilosu arttıkça fiyat değişebilir. Siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile Twins Cocktail Lab. Güvencesi ile size teslim edilir.

Mağazadan Teslimat: Pazar günleri hariç her gün sabah 09.00 ve akşam 17.00 arasında mağazadan teslim seçeneği ile verdiğiniz siparişleri Beşiktaş’ta bulunduğumuz ofisten alabilirsiniz. Misafirlerimizi arkadaşımız olarak görüp, ofisimizde ağırlamaktan büyük keyif duyarız. Mağazadan teslimat seçeneğinde herhangi bir teslimat ücreti yoktur.

TESLİMAT

 

En heyecanlı kısım ürünlerimizin bir an önce elinize geçip onları hemen dostlarınızla paylaşmanız olacak tabi ki. Bunun için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz. Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Sipariş verildikten sonra ertesi gün kargolanır. İstanbul içi teslimatlarınız 2-4 iş günü, İstanbul dışı teslimatlarınız 2-7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.

 

Siparişi teslim alan kişinin T.C Kimlik numarasını kargo yetkilisine vermek sureti ile teslim alacağını kabul eder, aksi takdirde ürünün teslim edilmeyebileceğini kabul ve taahhüt eder.

 

Sipariş paketi, kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı e-posta yolu ile firmamıza bildirilmelidir.

 

Tutanak tutulmamış hiçbir hasarlı veya eksik ürün bildirimi dikkate alınmayacaktır. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Firmamızın haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.