TESLİMAT

TESLİMAT

En heyecanlı kısım ürünlerimizin bir an önce elinize geçip onları hemen dostlarınızla paylaşmanız olacak tabi ki. Bunun için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz. Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Sipariş verildikten sonra ertesi gün kargolanır. İstanbul içi teslimatlarınız 2-4 iş günü, İstanbul dışı teslimatlarınız 2-7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkenlik gösterebilir. Pandemi sürecinde olduğumuzu da göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Siparişi teslim alan kişinin T.C Kimlik numarasını kargo yetkilisine vermek sureti ile teslim alacağını kabul eder, aksi takdirde ürünün teslim edilmeyebileceğini kabul ve taahhüt eder.

Sipariş paketi, kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı e-posta yolu ile firmamıza bildirilmelidir.

Tutanak tutulmamış hiçbir hasarlı veya eksik ürün bildirimi dikkate alınmayacaktır. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir. Firmamızın haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.