Yumurta Beyazına Mükemmel Alternatif: Varyasyon Nedir?

Yumurta Beyazına Mükemmel Alternatif: Varyasyon Nedir?

Kremsi dokusu ile Easy Mix Varyasyon, yumurta akı kullanmadan yoğun, parlak ve şık bir köpük elde etmenizi sağlar. Kokteyl yapımında yumurta beyazına en sağlıklı ve bütçe dostu doğal alternatiftir. 100 ml Easy Mix Varyasyon ile 500'den fazla kokteyl hazırlayabilirsiniz.

Yeme – içme sektöründe yumurta israfını önleyen ve içeceklerin tadını bozmadan doku kalitesini artıran varyasyon, şeflerin tariflerde kullanımına da uygun. Yumurta beyazının sağlık risklerini ortadan kaldıran Easy Mix Varyasyon, vegan ürünler için idealdir. Kokteyl hazırlarken tercih edebileceğiniz doğal, vegan, sağlıklı ve pratik Varyasyon 1 yıl boyunca tazeliğini korur.

Ürünlerle el temasını engelleyerek hijyenik bir çalışma ortamı oluşturur. Kokteylin kokusunu ve rengini etkilemez. Parlak köpük yapısı ile kadifemsi krem dokusu sağlar.

Varyasyon Özellikleri Nelerdir?

Varyasyon, gıda sektöründe kullanılan yumurta akı ve bununla birlikte çoğunlukla çöpe giden yumurta sarısı miktarını daha aza indirmeyi hedefleyen bir üründür. Yumurta akına vegan bir alternatif oluşturmak, sürdürülebilir yeme içme sektörüne destek olmak adına varyasyonu kullanabilirsiniz. Hazırladığınız içeceklere birkaç damla varyasyon eklemeniz, kadifemsi bir köpük ile bağlayıcılık sağlayacaktır. Bu amaç doğrultusunda kokteyllere kremamsı bir doku kazandırmak ve köpük yapısı sağlamak için Easy Mix Varyasyon’u kullanabilirsiniz.

-Şeker içermez.
-Alkol içermez.
-Yüzde yüz vegandır.
-Gluten içermez.
-Kimyasal, koruyucu ya da katkı maddesi içermez.
-Kokteyllerde parlaklık elde etmenizi sağlar.
-Kadifemsi bir krema köpük oluşturmaya yarar.
-Uzun süreli kalıcılığa sahiptir. 

Varyasyon Nasıl Kullanılır?

Köpük oluşturmak istediğiniz içeceklere 3-4 damla ilave edebilirsiniz. 


Nasıl Saklanır?

Kullanmadan önce çalkalayınız. Oda sıcaklığında, doğrudan güneş ışığına maruz kalmadan saklamanızı öneririz.

Varyasyon ile Hazırlayabileceğiniz Örnek Easy Mix Tarifi

Whiskey Sour serimizden köpüklü ve dokusu uluslararası tariflere uygun bir içecek hazırlamak istiyorsanız ihtiyacınız olan malzemeler:

-Dilediğiniz bir Easy Mix Whiskey Sour çeşidi
-Varyasyon
-Dilediğiniz bir içki bazı

Hazırlanışı:

1.5 ölçek Easy Mix Whiskey Sour çeşidine 1 ölçek içki bazını ekleyin. Ardından 3-4 damla varyasyon ekleyerek bol buzla çalkalayın. Yeni buzlar eklenmiş bir bardakta servis edebilir ve Easy Mix Whiskey Sour’un tadını kadifemsi köpüğüyle deneyimleyebilirsiniz.

 

Bloga dön